субота, 14 вересня 2019 р.

Баканов анонсував зміни в СБУ

Реформа СБУ припускає скорочення штату і підвищення заробітної плати. Про це повідомив глава відомства на зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) виданню LB.ua у п'ятницю, 13 вересня.
"У Верховній Раді я сказав про півтора місяці, які нам потрібно, щоб презентувати цей закон. Зараз ми над ним працюємо разом з іноземними партнерами. Ми повинні поділити функції між усіма правоохоронними органами", - заявив він.
З його слів, цей закон, у першу чергу, має усунути деструктивну конкуренцію між органами.
"Служба буде мобільна, нова, гнучка... Хочемо зробити закон таким, щоб він ні в кого не викликав взагалі ніяких питань", - запевнив він.

"Скорочення штату буде обов'язково. Про це говорити досить боляче, бо це, в першу чергу, штат - це люди. Скорочувати завжди неприємно, але це потрібно робити. Замість цього ми б хотіли передбачити в законі гнучку структуру СБУ і діяти від загроз, а не від функцій, які сьогодні нам пропонуються. Тобто, якщо виникає якась загроза, президент, наприклад, створює якийсь новий департамент у структурі СБУ. Якщо загрози більше немає, він цей департамент ліквідує. Так, мені здається, було б досить правильно. Все змінюється. І якщо, умовно, ще рік тому ми не приділяли стільки багато уваги кібербезпеці, то зараз це майбутнє", - сказав Баканов.
 
Він пообіцяв, що в СБУ також будуть підвищені заробітні плати.
 
"Реформа повинна починатися з людей. СБУ - це еліта правоохоронних органів. І наші люди повинні бути забезпечені належним чином. Якщо ви порівняєте, скільки отримує співробітник СБУ і скільки на аналогічній посаді отримує співробітник іншого органу, ви побачите, що перші в цій лінійці отримують на 30% більше зарплати", - сказав Баканов.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар