четвер, 25 січня 2018 р.

"Путінюгенд": за підтримки очільника Кремля фейковий депутат Держдуми вербує дітей в Україні

Росія – терористична країна, яка нічого свого ніколи не створювала. За виключенням коня з лайна та кривавих воєн, звісно.
Гітлер створював із німців націю людей, які або із радістю вбивали, або були репресовані. Путін робить те ж саме. Окупація Крима дорівнює захопленню Судетів. Риторика одна й та ж сама. Словом, що тут казати. Але ж то загальновідомі факти.
Про путінюгенд чули? Ще одне створіння кремлівської мерзоти. І його несуть до нас, до України. 22 травня тварини запустять масштабну програму під назвою "Юнармія" на окупованій території Луганщини. У Росії це – річниця з першого вступу школярів до організації. А цю дату обрали не просто так – саме у цей день Гітлер вторгся до Судетів.
І це вам не всілякі люмпенські молодіжні організації, які започаткував Коливан-Плотницький, а справжній вишкіл дітей-бойовиків. У РФ його впроваджено на державний рівень за допомогою Шойгу, Путлєра та інших військових злочинців. А очолив ці осередки дитячого тероризму… спортсмен Дмитро Труненков. Фейковий чемпіон зимової Олімпіади у Сочі з бобслею.
Так от цього недочоловіка позбавили численних медалей та довічно дискваліфікували через допінг. Незабаром, сподіваюсь, на такий самий строк і посадять. Ось цей діяч катається із дітьми до військових частин, де їх вчать зовсім не марширувати, а повноцінно воювати, промивають мізки, психологічно готують вбивати людей.
Таку ж "тему" готуються відкрити й у "ЛНР".
Сповістити про це приїжджав до Луганська "депутат" Держдуми від Криму Андрій Козенко. Цей чолов'яга прославився тим, що здавав Крим, був правою рукою Аксьонова, а також – єдиним "свідком" проти Олега Сенцова.
За всі ці діяння його нагородили місцем у російському парламенті поруч із іншою терористкою Поклонською. Але якщо "прокурорці" Няш-Мяш довірити взагалі нічого не можна через її недолугість, то Козенко служити радий. Він був заступником секретаря кримського осередку "Єдиної Росії" з питань взаємодії з громадськими об'єднаннями та роботі з молоддю. За цією лінією йде й далі.
Молодь – діти окупованих територій, а під "роботою" мається на увазі виховання справжніх нащадків "Гіві" та "Моторолі".
Під час візиту "депутата" ватажок терористичного угрупування Леонід Пасічник скаржився, що воювати у "республіці" нема кому. На що отримав відповідь про те, що поповнення вже близько.
І всі ми знаємо, про що мова. У "ЛНР" вирішили не відставати від дружньої морської "держави" та також зменшили мобілізаційний вік до 16 років. Але замість тижня навчань на полігоні, на відміну від "дири", на Луганщині підлітків прикріплятимуть до військових частин принаймні на місяць. Їх доля після цього відома – контракт – "служба" – могила.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар